Akıllı Robotik Tezgah Besleme

Robotik Tezgah Besleme, bir işi yaparken bir makinenin denetlenmesi ve parçaların içeri ve dışarı beslenmesi süreci olarak tanımlanır. Endüstriyel robotlar bu uygulama için mükemmel bir otomasyon çözümüdür. Makine bakımı için robotların kullanılması, kısmi döngü süresini azaltır ve üretkenliği artırırken müşterilerimize para kazandırır. Robotlar pres ve makaslardan enjeksiyonlu kalıplama makinelerine kadar her türlü makineyi kullanabilirler.


Robotik tezgah besleme, yüksek düzeyde tutarlılık gerektiren zolu ve tehlikeli bir iş olabilir. Robotik makine bakımı işçileri sıkıcı, yaralanmaya neden olan işlerden korur ve tesislerde güvenlik seviyelerini yükseltir.

 

SRDR Robotik, sezgisel çözümlerle endüstriye yönelik robotik tezgah besleme uygulamaları sunar. Amacımız size tutarlı sonuçlar sağlayan ve kullanımı kolay entegre bir sistem sunmaktır. Bir ürün şekillendirme veya ürün işleme yükleme / boşaltma zorluğunuz olsun, yaratıcı tasarımdan kuruluma kadar sorunu çözebiliriz. İşbirliğine dayalı robotlar, uygun maliyetli, güvenli ve kurulumu esnektir. Çoğu makine eğilimi şu anda insanlar tarafından yapılmaktadır. Makine atölyeleri, makineleri yüklemek ve boşaltmak ve bitmiş parça yoldan çıktıktan sonra programı yeniden başlatmak için insan iş gücünü kullanıyor. Görevler genellikle tekrarlanır ve nitelikli işçiler bulmak gittikçe zorlaşır, şirketler çalışanların eksikliğini telafi etmek için atölyelerine robotlar ekler.

 

Kanıtlanmış proje yönetimi
SRDR Robotik , Tarım , Otomotiv, Kimya, Savunma , Enerji, Gıda, İlaç, Metal, Kozmetik, Kırtasiye, Enerji, Tekstil, Ahşap, Ziraat, Plastik, Silah, Parfümeri , Matbaa, Klima, Gemi sektörlerinde 25 yıl ve 300’ü aşkın proje deneyimi ile sizin için en iyi uygulamayı önerir ve yapar, doğru robotik çözümü bulmak üzere SRDR Robotik tam aradığınız çözüm ortağınızdır. Robot teknolojisindeki yenilikçi çözümleri, kanıtlanmış proje yönetimi, ekipman entegrasyonu, tecrübeli mühendislik yaklaşımıyla yüksek teknoloji gerektiren projelerde siz değerli müşterilerine değer yaratmaya devam etmektedir. Uygulamanız için bize güvenebilirsiniz, projenin başında neyin yapılabilir olduğunu size açıklar ve yapılamayacak işler için dürüstlüğümüzden taviz vermeden işin başında söyleriz ve sözümüzü tutarız. Amacımız, verimliliğinizi artırarak, bakım maliyetlerinizi düşürerek ve iş gücünüzü optimize ederek operasyonlarınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olmak , sorunu çözmek, endüstriyel 4.0 ve dijitalizasyon çağında daha çok karlı üretim elde etmenize çözüm ortaklığı sağlamaktır.

 

Akıllı ve bütüncül çözümler
Dijital dönüşüme hazırız! SRDR Robotik olarak, ek üretim, artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, yapay zeka gibi dijital dönüşüm başlıklarını takip ediyor ve endüstrinin ihtiyaçlarını karşılayan akıllı ve bütüncül çözümler üretmek için bu kavramları robotik teknolojilerle birleştiriyoruz. Modüler çözümler ve esnek teknoloji kombinasyonları ile müşterilerimizin zorlu üretim süreçlerinde robotik otomasyon dönüşümü talebini karşılıyoruz.

 

Uygun maliyet
SRDR, hem yeni hem de kullanılmakta olan robotik makine bakım çözümlerini entegre eder. Endüstriyel robotların bir yatırım olduğunu ve entegrasyonun ilk seferde doğru yapılmasının çok önemli olduğunu biliyoruz. Deneyimlerimiz, daha düşük fiyata en iyi çözümlere olanak tanır.

 

Düşük bakım ve yedek parça gereksinimi
Müşterilerimizi makine bakım sistemleriyle rahat ettirmek SRDR için birincil öneme sahiptir. Her robot sistemi tam bir garanti, tesisimizde müşteri eğitimi ve teknik destek ile birlikte gelir; SRDR Değer Paketimizin bir parçasıdır.

 

Kullanımı kolay
SRDR Robotik, sezgisel çözümlerle endüstriye yönelik robotik tezgah besleme uygulamaları sunar. Amacımız size tutarlı sonuçlar sağlayan ve kullanımı kolay entegre bir sistem sunmaktır. Bir ürün şekillendirme veya ürün işleme yükleme / boşaltma zorluğunuz olsun, yaratıcı tasarımdan kuruluma kadar sorunu çözebiliriz. İşbirliğine dayalı robotlar, uygun maliyetli, güvenli ve kurulumu esnektir.

 

Çalışanları tekrarlayan iş yükünden kurtarın
Çoğu tezgah besleme şu anda insanlar tarafından yapılmaktadır. Makine atölyeleri, makineleri yüklemek ve boşaltmak ve bitmiş parça yoldan çıktıktan sonra programı yeniden başlatmak için insan iş gücünü kullanıyor. Görevler genellikle tekrarlanır ve nitelikli işçiler bulmak gittikçe zorlaşır, şirketler çalışanların eksikliğini telafi etmek için atölyelerine robotlar ekler.

 

Üretim gereksinimlerinize ayarlanmış sistem konsepti
Makine eğiliminin en popüler uygulamaları, robotların hammadde yükleyeceği makine atölyelerinde olacaktır, makine daha sonra programını yürütür, robot bitmiş parçayı çıkarır ve makineyi başka bir ham parça ile yükler. Bu işlem, robotun sürekli olarak ham parçalar aldığını ve makinenin kaliteli parçalar ürettiğini varsayarak sonsuz sayıda döngüde yapılabilir. İşbirliği robotları küçük ve orta ölçekli şirketler için bile otomasyonu her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

 

SRDR ile yüksek performans yüksek karlılık
Makine ve elektrik mühendisleri ekibimiz, makine eğilimi uygulamalarında büyük bir deneyime ve çeşitli otomatik makine eğilimi sistemlerinde bulunan bileşenlerin net bir şekilde anlaşılmasına sahiptir. Ekip ayrıca robotlar, tutma ayakları, çapak alma, parça markalama ve parça temizleme için doğru ve çok yönlü kol sonu araçları oluşturmak için gerekli tasarım uzmanlığına sahiptir. Dikkatimizi küçük ayrıntılara odaklıyoruz ve döngü süresi, verimlilik, makine çalışma süresi ve duruş süresi ve makine erişimi gibi parça üretiminin birçok unsurunu düşünüyoruz.

 

Bir robot istenen her görevi yerine getirebilir
Makine Eğilimi tehlikeli bir iş olabilir ve robotik bir çözümün sağlayabileceği tutarlılığı gerektirir. Robotlar, ürünü bir tedarik konumundan taşımak, bir makineye taşımak, yönlendirmek ve daha sonra makine ile etkileşimde bulunmak için insan etkileşiminin yerini alır. Tasarımlarımız anahtar teslim çözümlerde bir kuruş kadar küçük ve bir buzdolabı kadar büyük eşyaları taşıyabilir.

 

Çalışanlar için iş kalitesini arttırın
Makinenizin bakım işini otomatikleştirmek çalışanlarınız için güvenliği artırır ve daha üst düzey görevler için onları serbest bırakır. Ayrıca, üretkenliği de arttırır ve operatörler atölyeden ayrıldıktan sonra üretimin devam etmesini sağlar, yani daha büyük işler yapabilirsiniz.

 

Üretim hızını ve kaliteyi arttırın
Artan makine ve sistem kullanımı ve 7/24 makineye yatkınlık özelliği Ağır makinelere yakın çalışma ile ilgili yaralanma riskini azaltırken hızı ve proses kalitesini artırın. SRDR robotları, bir insan robotun çalışma alanına girdiğinde azaltılmış modda çalışacak şekilde programlanabilir ve kişi ayrıldığında tam hıza devam edebilir.

 

SRDR Robotik Tezgah Besleme Avantajları;
İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun bir çalışma ortamı
Artık tekrarlayan gerginliği ve kazayla yaralanmaları azaltmak için kirli, tehlikeli ve sıkıcı işlerde insan operatörleri değiştirebilirsiniz. Dünya çapında kurduğumuz işbirlikçi robotların çoğu, insan operatörlerinin hemen yanında hiçbir güvenlik koruması (risk değerlendirmesinden sonra) olmadan çalışır. Kalite, tutarlılık ve üretim hızını artırarak üretim yeteneklerini artırın.

Küçük taban alanı
Robotik kolun yeni süreçlere yerleştirilmesi hızlı ve kolaydır, böylece küçük zemine veya hızlı değişime sahip olanlar da dahil olmak üzere neredeyse tüm manuel görevleri otomatikleştirebilirsiniz.

Tutarlılığı arttırın
İnsan hatasını en aza indirir ve ergonomik koşulları iyileştirir, tekrarlanabilir doğruluk ve gelişmiş üretim kalitesi (% 25’ten fazla artar), manuel makine eğilimine kıyasla kısa yatırım getirisi ve düşük genel maliyetlidir. Yer kazanmak için robotlar 2 makine veya baş üstü arasına monte edilebilir.

Yeniden programlanabilir
Robot, tekrarlanan görevler için programları yeniden kullanabilir. İşletme maliyetlerinizi düşürün. SRDR Robotik, robot programlama, kurulum ve özel, korumalı çalışma hücreleriyle ilişkili geleneksel ek maliyetlerin hiçbiri olmadan gelişmiş robot otomasyonunun tüm avantajlarını sunar. SRDR robotu çoğu makine bakım uygulamasını otomatik olarak çalıştırmak için kullanılabilir. Yerden tasarruf sağlayan robot aynı zamanda hızlı bir şekilde yeniden programlanabilir ve farklı makinelerle kullanılabilir.

Kompakt çözüm
Çoğu üretim tesisinde alan zaten birinci sınıf olduğundan, birçok makine bakım robotunun az yer kaplaması vardır. Ayrıca standart olarak su ve toz koruması ile gelir ve kablolar bileğin içinden zarar görmez. Bazı üreticilerin doğrudan makine takımına giren küçük modelleri bile vardır.

Enjeksiyon kalıplama
Enjeksiyon kalıplama söz konusu olduğunda robotlar paha biçilmezdir. Parça sökme işleminden vida kesme, yağ alma, etiketleme, lazerleme ve kesici uç ekleme işlemlerine kadar, çeşitli görevler arasındaki verimi artırır ve hasar riskini ortadan kaldırır.

Düşündüğünüzden daha az pahalı
Kapsamlı esnek bağımsız çözümler, makine bakım robotlarını küçük işletmeler için çok uygun bir seçenek haline getirir. Tahmin edebileceğinizden daha ucuz ve kullanımı daha kolay olan bu ürünler, küçük üretim çalışmalarında bile kayda değer faydalar sağlar. Bu özellikle, ihale makinelerinin sıkıcı, kirli ve tehlikeli doğasının manuel olarak manuel operatörlerin bulunmasını ve tutulmasını zorlaştırdığı durumlarda böyledir. Ayrıca, bir kez oluşturulduktan sonra, yeni siparişler geldiğinde makine eğilimli programlar çağrılabilir.

Akıllı kontrol
Merkezi entegre kontrol altında, tüm ekipman daha iyi zaman koordinasyonu ile yakından çalışır.

 

SRDR Robotik, ayrıca ileri teknoloji sağlar:
• Akıllı robotik montaj hatları
• Akıllı Otomatik makineler ve özel hatlar
• Akıllı özelleştirilmiş OEE
• Erp iletişimi ile akıllı özelleştirilmiş rapor
• Akıllı robotik kamera uygulamaları
• Akıllı Robotik derin öğrenme
• Akıllı Robot kullanımı
• Akıllı Robotik makine öğrenimi
• Akıllı Robotik simülasyon ve analiz
• Akıllı Robotik görüş kalitesi sistemleri
• Akıllı Görüş Kılavuzlu Robotik Sistemler
• Akıllı karanlık fabrika ve dijital hazır olma
• AGV
• Yapay zeka
• Büyük Veri Yönetimi ve Bulut sistemleri
• Kontrol Sistemleri, PLC, Scada, Bluetooth,
• Dijitalleşme Dönüşüm Çözümleri ve Yapay Zeka
• Endüstriyel Veri İşleme Sistemleri
• Endüstriyel Yazılım, Donanım, IoT ve IT Çözümleri
• Endüstri 4.0 ve Endüstri 5.0 Uygulama Hizmetleri
• Entegre Akıllı Otomasyon Sistemleri
• Uzaktan Sistem Erişimi ve Kontrolü
• Robot Teknolojileri ve Sistemleri
• Bilim, Araştırma, Geliştirme, Robotik
• Sunucu ve Depolama Altyapı Sistemleri
• Simülasyon Tabanlı Planlama
• Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları
• Otomatik araçlar

Bize Hemen Ulaşın

SRDR Robotik’in eşsiz yetenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Bizimle hemen iletişime geçin, birlikte durum değerlendirmesi yapalım ve projelerinizi hayata geçirelim.