Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

SRDR Robotik , Tarım , Otomotiv, Kimya, Savunma , Enerji, Gıda, İlaç, Metal, Kozmetik, Kırtasiye, Enerji, Tekstil, Ahşap, Ziraat, Plastik, Silah, Parfümeri , Matbaa, Klima, Gemi sektörlerinde 25 yıl ve 300’ü aşkın proje deneyimi ile sizin için en iyi uygulamayı önerir ve yapar, doğru robotik çözümü bulmak üzere SRDR Robotik tam aradığınız çözüm ortağınızdır. Robot teknolojisindeki yenilikçi çözümleri, kanıtlanmış proje yönetimi, ekipman entegrasyonu, tecrübeli mühendislik yaklaşımıyla yüksek teknoloji gerektiren projelerde siz değerli müşterilerine değer yaratmaya devam etmektedir. Uygulamanız için bize güvenebilirsiniz, projenin başında neyin yapılabilir olduğunu size açıklar ve yapılamayacak işler için dürüstlüğümüzden taviz vermeden işin başında söyleriz ve sözümüzü tutarız. Amacımız, verimliliğinizi artırarak, bakım maliyetlerinizi düşürerek ve iş gücünüzü optimize ederek operasyonlarınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olmak , sorunu çözmek, endüstriyel 4.0 ve dijitalizasyon çağında daha çok karlı üretim elde etmenize çözüm ortaklığı sağlamaktır.

Ne Yaparız?

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına, üretim ortamlarında kullanılan çok çeşitli robotik ve montaj sistemlerini üretmelerine ve entegre etmelerine yardımcı olmak için çeşitli otomatik ürünler sunuyoruz. 25 yılı aşkın deneyiminiz sayesinde, uygulamanız için doğru robotik çözümü bulmak için SRDR Robotics’e güvenebilirsiniz. Amacımız, üretkenliğinizi artırarak, bakım maliyetlerinizi azaltarak ve iş gücünüzün optimize edilerek operasyonlarınızı basitleştirmenize yardımcı olmaktır.

Hücreyi doğumdan önce iyice test ediyoruz, böylelikle tesise başlama süresini kısaltıyoruz. SRDR Robotics, gelişmiş otomasyon sistemleri ve robotik çözümlerde uygulama için en son teknolojileri kullanarak en son teknolojiyi tasarlar ve geliştirir.

Temel hedefimiz, müşterilerimizin tekrarlayan üretim döngülerinde zamandan tasarruf etmelerini sağlamak ve genellikle personel için riskli kabul edilen operasyonlarda güvenliği artırmaktır. Tüm bunlar verimliliği arttırır ve müşterilerimizi pazarda daha rekabetçi hale getirir. Projeler müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tasarlanmıştır ve robot ve ekipman seçeriz.

Ne Yaparız?
Neden SRDR Robotik?

Neden SRDR Robotik?

SRDR Robotics olarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için gerekli bilgi, beceri, araç ve tekniklerin tüm bileşenlerini kullanıyoruz. Müşterilerimizin görüşlerini istenilen proje için almakta ve istekleri doğrultusunda daha verimli ve güvenilir bir tasarım planlıyoruz.

SRDR Robotics olarak, aklınızdaki projeyi gerçekleştirebilir ve mevcut projenizi daha iyi konumlara taşıyabiliriz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu konularda projeler yaparak sistematik düzen çerçevesinde istenilen projeleri kolayca hazırlayabiliyoruz.

Müşterilerimize her türlü mekanik bakım, elektrik bakımı ve yazılımı, arıza veya planlanan süreçlerdeki kesintilerden kaynaklanan acil durumlar için 7/24 destek sunuyoruz.

SRDR Robotik'in Faydaları

• Üretim ihtiyaçlarınıza uyarlanmış ölçeklenebilir bir sistem konsepti.
• İşgücü maliyetleritasarrufu ile daha iyi ve daha ekonomik bir çalışma ortamı sağlar.
• Çalışanların çalışma kalitesini arttırır.
• Yorgunluk ve dikkat dağınıklığı önlenir.
• Sürekli üretim elde esiniz.
• İşgücü cirosu ve işgücü istihdamı zorlukları azalır.
• Bir robot çeşitli görevleri gerçekleştirebilirsiniz.
• Çalışanlar yorucu çalışmalar nedeniyle fiziksel yaralanmalara karşı korunurlar.
• Malzeme atıkları azalır ve operasyonel verimlilik artar.
• İş yerinde sağlık ve güvenlik artar.

SRDR Robotik'in Faydaları
Vizyonumuz

Vizyonumuz

En ileri teknolojiyi uzman kadrosuyla entegre ederek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, entegre bir hizmet sunmak. Vizyonumuz, yıllar sonrada veya herhangi bir yerde tavsiye ve takdir edilen bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, sağlık, güvenlik ve çevreye duyarlı, bireylere ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı kalarak SRDR müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.

Misyonumuz
AR-GE
5

AR-GE

Müşteri
700

Müşteri

Patent
15

Patent

Ülke
12

Ülke

Bize Hemen Ulaşın

SRDR Robotik’in eşsiz yetenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Bizimle hemen iletişime geçin, birlikte durum değerlendirmesi yapalım ve projelerinizi hayata geçirelim.