Paletleme Robotunun 7 Faydası

Paletleme Robotunun 7 Faydası

Paletleme Robotunun. 7 Faydası

 

  • İşçinin güvenliğini arttırır  ve çalışma koşullarını düzeltir

 

Paletleme robotu sürekli hareketleri destekleyen ve. Ağır yükleri kaldıracak şekilde tasarlanmıştır. Bir çalışan paleti yüklemek için fiziksel bir çaba içine girer. Bir süre sonra yorgunluk, dikkat dağınıklığı, yaralanmalar ortaya çıkmaya başlar. Fiziksel yorgunluk dikkat dağınıklığına yol açar ve iş kazaları meydana gelebilir. 

 

  • Üretimde Esnekliği Arttırır

 

Robotlu Paletleme Sistemleri operatör arayüzleri içerir. BBu da. Esnekliği, kullanıcı arayüzü esnnekliğini, paletleme modelini değiştirmeyi, bağımsız olarak üretim değişikleriklerini programlamaya izin verir.

 

  • Üretim Hızını Arttırır

Hareketin sabit hızla ve hatasız olarak tekrarlanması mükemmel bir robot paletleme sistemi ile mümkündür. Paletleme robotları dakikada otuz torba ve altmış kutu hızına. Ulaşabilir. Daha yüksek hızlara ulaşmak için robot kapasitesi arttırılabilir.

 

 

  • Paketlenmiş Ürün Kalitesi Artar

Tekrarlama ve paletlemedeki hassasiyet ürünlerin kalitesinin artmasını sağlayabilir. Robotlarda dikkat dağııklığı, yorgunluk gibi sorunlarınn olmaması kalitenin hep üst düzeyde kalmasını sağlayacaktır.

 

  • Çalışma Alanı

Robotik Paletleme Sistemlerinin en önemli özelliklerinden biri de yer tasarrufu sağlamasıdır. Dar alanlarda çalışacak şekilde programlanabilir.

 

  • İşletme Maliyetlerini Düşürür

 

Robotik Paletleme Sistemleri gece gündüz çalışabilir. Çok az aydınlatmaya ihtiyaç duyar veya hiç gerektirmez. Düşük ve. Yüksek sıcaklıklarda çalışabilir. Aynı anda çalışan birkaç makineyi tek bir kişi denetleyebilir.

 

  • Yüksek Kazanç Sağlar

Paletleme Robotu ile üretim hızınız artar, bakım, onarım gibi maliyetleriniz azalır  böylelikle kısa ve uzun vadede yüksek kârlılıklar elde edebilirsiniz.

Son Yazılar

Robotik Boru Kaynak İşlemi
Yeni Normalde Robotik Teknoloji
Kaynak Robotu

Kaynak Robotu

08 Nisan 2021
Robotik Sistemler

Robotik Sistemler

05 Mart 2021

Bize Hemen Ulaşın

SRDR Robotik’in eşsiz yetenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Bizimle hemen iletişime geçin, birlikte durum değerlendirmesi yapalım ve projelerinizi hayata geçirelim.